Bayram Mesajı: En Güzel Bayram Mesajları, Değişik Bayram Mesajları

Oruç bitti, Ramazan Bayramı’nın ilk gün sevinci yaşanıyor. 3 gün boyunca kutlanacak bayram küslerin barışacağı, akrabaların, komşuların ziyaretleriyle tatlanacak. Ramazan Bayramı için en sık aratılan konulardan biri de Bayram Mesajları. İşte en güzel bayram mesajları.

Aileniz için

Sevgiyle kucaklaştığımız, sofralarda bir araya geldiğimiz bu mübarek bayramda, tüm ailenin kalbine mutluluk ve huzur dolsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun!
Oruçların sevabını kazandığımız, birlik ve beraberliğin arttığı bu Ramazan Bayramı’nda, aile büyüklerimize saygı, küçüklere sevgi, birbirimize hoşgörü diliyorum. Bayramınız mübarek olsun!
Sevdiklerimizle birlikte geçirdiğimiz her Ramazan Bayramı, bir öncekinden daha güzel bir anı olsun. Ailemin her ferdine sağlık, mutluluk ve huzurlu bir bayram diliyorum. Ramazanınız mübarek olsun!

Arkadaşlarınız için

Ramazan’ın bereketini, bayramın coşkusunu birlikte paylaştığımız bu güzel günde, dostluklarımızın daim olması dileğiyle. Ramazan Bayramınız kutlu olsun!
Oruçların bittiği, sofraların şenlendiği bu bayramda, her şeyin en güzelini dilemekten geri kalmıyorum. Ramazan Bayramınız kutlu olsun can dostlarım!
Birbirimize destek olduğumuz, zor zamanlarda yan yana durduğumuz bu Ramazan Bayramı’nda, dostluklarımızın her zaman bu kadar güçlü kalmasını diliyorum. Bayramınız mübarek olsun!

Sevgiliniz için

Gözlerinin içi gibi ışıl ışıl parlayan bu bayramda, seni kalbimin en özel köşesine koyuyorum. Ramazan Bayramımız kutlu olsun sevgilim!
Birlikte oruç tutmanın, birlikte dua etmenin tadını aldığımız bu Ramazan Bayramı’nda, her anımda yanımda olduğun için sana minnettarım. Bayramımız mübarek olsun!
Sevginin ve mutluluğun en güzel halini yaşadığımız bu bayramda, birbirimize olan sevgimiz daim kalsın. Ramazan Bayramımız kutlu olsun aşkım!

Farklı ve Duygusal Mesajlar

Ramazan’ın maneviyatını kalbimizde hissederek, bayramın coşkusunu sevdiklerimizle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan Bayramınız mübarek olsun!
Bu bayramda sofralarımız bereketle dolsun, kalplerimiz sevgiyle taşsın. Ramazan Bayramınız kutlu olsun!
Ramazan’ın feyzi ve bereketiyle aydınlanan evlerimizde, mutluluk ve huzur daim olsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun!
Bu bayramda tüm dargınlıklar ve kırgınlıklar son bulsun, sevgi ve hoşgörü hakim olsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun!
Ramazan’ın maneviyatıyla arındığımız, bayramın coşkusuyla bir araya geldiğimiz bu güzel günde, tüm dualarımız kabul olsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x