Sedef ve vitiligo için mucize krem! Jeoloji mühendisinin doğal buluşu!

Çelik, Tıbbi Jeoloji alanındaki bilgi birikimini kullanarak ürettiği bu krem ile beş hastayı tamamen iyileştirdiğini belirtiyor. Üniversite yıllarından bu yana bu hastalıklar üzerine araştırmalar yaptığını ifade eden Çelik, kremi insanlara yardımcı olmak amacıyla geliştirdiğini söylüyor.

KİMYASAL MADDE İÇERMİYOR!

Çelik, geliştirdiği kremle Sedef hastalığını 15 gün, vitiligo’yu ise bir ayda tedavi edebildiğini öne sürüyor. Egzama gibi diğer cilt rahatsızlıklarının ise 10 gün içinde tamamen yok olduğunu iddia ediyor. İlacın özel bir formülle üretildiğini ve yeraltı kaynakları ile yeryüzündeki bitkilerden elde edilen tamamen doğal bileşenler içerdiğini belirtiyor. Kimyasal madde içermeyen bu kremi, eğitim hayatı boyunca edindiği bilgileri kullanarak geliştirdiğini vurguluyor.

HASTALIK BİR DAHA TEKRAR ETMİYOR!

Bugüne kadar 10 kişi üzerinde denenen kremden, 5 kişinin tamamen iyileştiği, diğer 5 kişinin ise halen tedaviye devam ettiği belirtiliyor. Çelik, bu kremin oksijen, hidrojen, karbon ve azot gibi temel elementlerden yola çıkarak formüle edildiğini ve hastalıkların tekrarlamayacağına inandığını ifade ediyor. Kremi günde iki kez kullanmanın yeterli olduğunu ve hastaların bu şekilde iyileşeceğini belirtiyor.

“1 AY İÇİNDE TAMAMEN İYİLEŞTİM!”

Kremi kullanarak iyileştiğini belirten vitiligo hastası Yaren Kaya, “Yüzümdeki sivilceler için 5 ay süren bir tedavi gördüm ve bu süreçte kullandığım ilaçların yan etkisiyle Vitiligo hastalığına yakalandım. Doktorların verdiği kremlerle sonuç alamadım ve Ankara’ya tedavi için gittiğimde hastalığın çaresinin olmadığını söylediler. Fahri Çelik’in verdiği kremi kullandım ve bir ay içinde olumlu sonuçlar aldım. Günde iki kez kullanarak, hafif kaşıntı ve yanma dışında hiçbir yan etki görmedim. Bu ilaç sayesinde güneşe çıktığımda yaşadığım kızarıklık ve kaşıntı sorunları tamamen ortadan kalktı” dedi.

Kaya, hastalığın kendisine travma yaşattığını ve sosyal hayatını olumsuz etkilediğini dile getirerek, “Vücudumdaki lekeler özgüvenimi ve sosyal hayatımı olumsuz etkiledi. Ancak bu kremi kullandıktan sonra tüm bu sorunlar ortadan kalktı ve şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum” şeklinde konuştu.

KAYNAK: İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x